Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

  • Banner

 
 
 
 
 
 

Uchwyt Teleskopowy Hoverboard Elektryczny

Uchwyt Teleskopowy do Hoverboard 6.5

Wzór
147,00 zł
Netto
Ilość

  • Zakup zabezpieczony escrow Zakup zabezpieczony escrow
  • Dostawa do 60 dni roboczych, średnio dostawa trwa 30-35 dni. Dostawa do 60 dni roboczych, średnio dostawa trwa 30-35 dni.
  • Zwrot do 14 dni od otrzymania produktu. Zwrot do 14 dni od otrzymania produktu.
Opis

Uniwersalny Uchwyt Teleskopowy do DESKI ELEKTRYCZNEJ

SKUTERA HULAJNOGI Hoverboard

Pomysłowe urządzenie bardzo pomocne do jazdy deską elektryczną, poruszania się po mieście, ciągnięcia i przenoszenia hoverboard. Solidna konstrukcja.

Max rozszerzenie: około 1 metra. Dla modelu 6.5 cala. Na najwęższym obwodzie hoverboarda długość obwodu powinna być mniejsza niż 22 cm. Jak jest większa proszę nie kupować.

Materiał: stal nierdzewna/plastik.

Kolory do wyboru

Zrzut ekranu 2019-05-10 o 07-20-51.png

Każda podróż na Hoverboard z uchwytem teleskopowym to czysta przyjemność. Obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta.

Hoverboard........

Najlepszym sposobem na zrozumienie, jak niezwykłe jest to doznanie, może być tylko prawdziwa przejażdżka na desce elektrycznej z naszym uchwytem do Hoverboarda. Nie uwierzysz własnym zmysłom! Jazda tym pojazdem nie przypomina niczego, co dane ci było dotąd doświadczyć. Przyczyna jest prosta, nigdy dotąd czegoś takiego nie było! Wejdź na pojazd i stań w pozycji wyprostowanej, a pojazd elektryczny automatycznie będzie utrzymywał cię w pionie. Wystarczy, że pochylisz się do przodu, do tyłu, w prawo lub lewo, a skuter dzięki nowoczesnej technologii przemieści się precyzyjnie w wybranym przez ciebie kierunku, z prędkością jaką mu nadasz. Aby się łagodnie zatrzymać wystarczy się po prostu wyprostować. Czujesz, jak ziemia przesuwa się pod tobą? Czujesz niezwykłą moc i prędkość, ale także pełną kontrolę nad swoimi ruchami? To uczucie wolności, podekscytowania i zaufania. To nie jest wizja jutra! To dzieje się już teraz! To jest właśnie skuter elektryczny, hulajnoga elektryczna, deska elektryczna, deskorolka, segway - jak zwał tak zwał.

Szczegóły produktu
220 Przedmioty
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku