Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

  • Banner

Sterownik MUZYCZNY Bluetooth taśma LED RGB

Kontroler do paska LED 5050/3528 RGB

39,00 zł
Netto
Ilość

  • Zakup zabezpieczony escrow Zakup zabezpieczony escrow
  • Dostawa do 60 dni roboczych, średnio dostawa trwa 30-35 dni. Dostawa do 60 dni roboczych, średnio dostawa trwa 30-35 dni.
  • Zwrot do 14 dni od otrzymania produktu. Zwrot do 14 dni od otrzymania produktu.
Opis

Sterownik MUZYCZNY do taśm LED 5050/3528 RGB

Najprostszy w użyciu sterownik oświetlenia LED RGB pozwalający włączać i wyłączać wielo i jedno kolorowe oświetlenie LED, ściemniać je i rozjaśniać a także ustawić praktycznie dowolny kolor z 16 milionów możliwości i dziesiątki trybów zmieniających światło jak blaknięcie, stroboskop itp. Światła będą synchronizowane z muzyką w twoim smartfonie lub z dźwiękiem lub muzyką przechwyconymi z zewnętrznych źródeł. To jest świetne i przydatne jeśli chcesz się zrelaksować i odpocząć po długim dniu, sprawić by dzieciom spało się spokojnie lub rozpocząć fajną imprezę. Możliwość łączenia i sterowania wielu źródeł światła, ponad milion kolorów zamienią nawet najbardziej nudne wnętrze w niezwykłą przestrzeń.

Ten kontroler jest przeznaczony do paska LED 5050/3528 RGB, sterowany ze smartfona aplikacją na IOS 7.0 lub system Android w wersji 4.3 lub nowszej. Łatwa i szybka kontrola poprzez sieć Bluetooth. Technologia Bluetooth gwarantuje proste sterowanie oświetleniem taśm, listw i podobnego oświetlenia za pomocą telefonu. Steruj oświetleniem w domu za pomocą swojego smartfona. Sterowanie oświetleniem jeszcze nigdy nie było takie proste! Koniec z zbędnymi pilotami, które ciągle się gubią. Dzięki temu produktowi będziemy mogli zarządzać oświetleniem całego domu za pomocą intuicyjnej aplikacji z telefonu. Niezależnie od tego czy oświetlenie jest zainstalowane w salonie, kuchni czy łazience będziemy mogli operować oświetleniem nie ruszając się z ulubionego fotela. Rozbudowana aplikacja mobilna gwarantuje uzyskanie niesamowitych efektów świetlnych w twoich pomieszczeniach. Darmową aplikację Magic Home WiFi lub inną można ściągnąć ze sklepu App Store lub Google Play. Po prostej, kilkunastominutowej instalacji i ustawieniach możesz sterować już swoim oświetleniem. Cena dotyczy samego kontrolera. Kolor biały lub czarny do wyboru.

Szczegóły produktu
220 Przedmioty
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku