Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

  • Banner

  • Obniżka

Maszynka do cięcia butelek Przyrząd tnący butelki

Maszynka do cięcia butelek

Maszynka do cięcia butelek Przyrząd tnący

Kolor
159,00 zł
149,00 zł Zniżka 10,00 zł
Netto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Zakup zabezpieczony escrow Zakup zabezpieczony escrow
  • Dostawa do 60 dni roboczych, średnio dostawa trwa 30-35 dni. Dostawa do 60 dni roboczych, średnio dostawa trwa 30-35 dni.
  • Zwrot do 14 dni od otrzymania produktu. Zwrot do 14 dni od otrzymania produktu.
Opis

Przyrząd tnący do butelek. Głowica tnąca. PRZYRZĄD TNĄCY BUTELKI

Profesjonalna maszynka do szybkiego i łatwego cięcia butelek, słoików i innych naczynek szklanych. Urządzenie pozwala na precyzyjne przecięcie butelki w dowolnej odległości od podstawy. Możliwa regulacja wysokości cięcia oraz dostosowania do dowolnej wysokości i średnicy butelki.

Przetwarzaj szklane butelki, słoiczki i wykonuj sam różnorodne projekty i dzieła sztuki jak na zdjęciach poniżej. Przy pomocy urządzenia do cięcia szkła wykonasz sam lampy wiszące, lampiony, doniczki, szklanki i wiele innych pomysłowych rzeczy dla swojego domu. Wszystko zależy od twojej pomysłowości i kreatywności. Zaprojektowanie i wykonanie własnego wzoru sprawi, że będzie on unikalny i niepowtarzalny. Wykorzystaj również swoją rodzinę do dobrej i pożytecznej zabawy.

f2e816964068868d380febcdfb3d

Ostrze wykonane z węglika spiekanego zapewnia dobre właściwości cięcia i długi czas użytkowania. Butelki o normalnej grubości i twardości nie stwarzają żadnych problemów. Podczas przecinania go innymi metodami często powstają odpryski czy ostre krawędzie. Przecinane miejsce nie nagrzewa się, dzięki czemu w obrabianym materiale nie powstają naprężenia wewnętrzne, ani mikropęknięcia. Również krawędź cięcia zachowuje niezmienioną strukturę.

Dane techniczne:

Kolor: żółty, zielony, niebieski (wyślemy kolor dostępny)

Nadaje się do: szklanych butelek o grubości od 2 do 8 mm

o średnicy 5 cm ~ 10 cm

Szczegóły produktu
Maszynka do cięcia butelek
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku