• STARTER BOOSTER ROZRUCH POWER BANK E-ACE M12

Symbol: 9982477711
567.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Nie musisz czekać, aż ktoś cię uratuje, zadbaj o to sam

Bezprzewodowe urządzenie do wspomagania rozruchu silnika samochodowego

Gdy masz kłopoty, możemy ci pomóc. Urządzenie do awaryjnego uruchamiania samochodów. Urządzenie do wspomagania rozruchu silników samochodowych. Awaryjnie wspomaga uruchomienie samochodów z silnikami benzynowymi oraz diesla. Power Bank z funkcją rozruchu wspomagającą odpalenie auta, motoru, motorówki, z rozładowanym akumulatorem. Może pracować jako latarka, światło SOS i światło ostrzegawcze. Dodatkowo urządzenie może służyć jako przenośny bank energii dla urządzeń elektronicznych. Wysoka jakość wykonania. Nowoczesny design.

image
image

Inteligentny kabel Jumper (Z23)

Zaawansowana inteligentna ochrona, zaciski z ekranem LED zapewniają zabezpieczenie nad prądowe, zabezpieczenie przed zwarciem, ochrona przed przeciążeniem, ochrona nadmiernego ładowania, itp., w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Można dostosować do potrzeb

większości pojazdów

Zaprojektowany dla pojazdów 12V z silnikami benzynowymi o pojemności do 5,7 l, silnikami wysokoprężnymi 40,l, suvami, motocyklami, ciężarówkami i innymi. Uruchom swój pojazd w kilka sekund.

image
image

Odporny na niskie i wysokie temperatury

M12/M13 wykorzystuje duże powiększenie ogniwa polimerowego, które jest bardziej odporne na wysokie i niskie temperatury niż baterie litowe. Może pracować w środowisku -40 ℃ ~ 80 ℃, aby zapewnić normalny start, gdy bateria jest wyczerpana.

Wielofunkcyjna wbudowana latarka LED

M12/M13 ma wbudowaną latarkę LED z 3 trybami: latarką, SOS, stroboskopem. Jest idealna do biwakowania, na zewnątrz, na pikniku, w nagłych wypadkach, w podróży itp. w stanie pełnego naładowania można używać oświetlenia nieprzerwanie przez 72 godziny.

image
image

Podwójne wyjście - ładowarka

Dwa porty USB, port wyjściowy do szybkiego zasilania 5V / 2.1A dla produktów elektronicznych.

QC3.0 port ładowania

Szybkie ładowanie 3.0, technologia zapewnia lepszy zakres napięcia, od 3.6 do 12V, zwiększając o 0.2, dzięki czemu telefon komórkowy może osiągnąć wymagany poziom docelowy. Kompatybilny z urządzeniami fast charge 1.0 i fast charge 2.0.

Pojemność baterii (mAh): 12000-18000

Napięcie na wyjściu: 12V

Prąd rozruchu:

M12 Starting 1500A 12V

Czas ładowania:

Ładowarka sieciowa: 4-5 godzin

Ładowarka samochodowa: 8 godzin

Wymiary: 192 x 90 x 36 mm

Temperatura pracy: -40C do +80C

image
image

Łatwy w użyciu

Łatwe w użyciu narzędzie rozruchowe, odpowiednie dla każdego. Podłącz przenośny zestaw rozruchowy, uruchom samochód, odłącz, a następnie odjedź.

W zestawie:

1 x urządzenie do uruchamiania awaryjnego samochodu

1 x inteligentne zaciski

1 x ładowarka samochodowa

1 x kabel USB

1 x instrukcja obsługi

image
image
image
image

Jak uruchomić samochód?

1. Podłącz urządzenie awaryjnego uruchamiania do akumulatora. Upewnij się, że wskaźnik na klipsach jest wyłączony.

2. Podłącz zaciski akumulatora prawidłowo do dodatnich i ujemnych końcówek akumulatora samochodowego. Czerwony klips powinien być podłączony do dodatniego (+) końca, podczas gdy czarna klapka powinna być podłączona do ujemnego (-) końca. Następnie postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Gdy zielone światło jest włączone, połączenie jest poprawne, a akumulator można uruchomić.

Gdy czerwone światło jest włączone i słychać dźwięk brzęczyka, klipy są połączone z niewłaściwymi końcami. Podłącz klipy prawidłowo i upewnij się, że zielone światło jest włączone przed skokiem uruchamiania baterii.

Gdy zielone światło migocze i słychać dźwięk brzęczyka, napięcie jest zbyt niskie. Naciśnij przycisk boost i poczekaj, aż zielone światło przestanie migać. Skok uruchomi baterię w ciągu 30 sekund.

Gdy zarówno zielone i czerwone światła nie są włączone i nie ma dźwięku brzęczyka, bateria może być wyczerpana. Upewnij się, że klipy są podłączone do właściwych końcówek. Naciśnij przycisk doładowania i poczekaj, aż zielone światło zostanie włączone. Skok uruchomi baterię w ciągu 30 sekund

3. Po uruchomieniu samochodu wyjmij zaciski z akumulatora.

image
image
image
Stan Nowy
Producent E-ACE
Model M12
Numer katalogowy producenta 01
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci