• Kaitian samopoziomujący laser krzyżowy 12linii st.

Symbol: 10188093651
557.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Dostawa ok.5-9 dni
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier 16
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
image

Super mocny krzyżowy zielony laser poziomica laserowa 3D 12 linii 360

Samopoziomująca poziomica laserowa wszechstronnego zastosowania, nadaje się do pracy wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Pomocna do prac na ścianach, sufitach, w pionie, poziomie jak i skosach. Wysoka precyzja i wysoka stabilność.

image
image
image

W zestawie

Laser

1 x bateria

Pilot

Torba

Statyw mini

Statyw 1.5 m

Ładowarka do baterii

okulary

Instrukcja (j.angielski)

image
image

Laser: Katian

Długość fali: 515 nm

Klasa lasera: II

Typ tłumienia: magnetyczny

Czas wyrównywania: 5s

Poziom lasera szerokość linii przy 10 m: 3.5 mm

Precyzja pozioma, pionowa: +-2.5 mm przy 5m

Dokładność: 90 stopni +- 0.3 stopni

Zakres poziomowania: +-4 (stopnie)

Moc: 18650 akumulator litowy wielokrotnego ładowania

Czas pracy: 3 godz

Ładowanie baterii 3 ~ 4 godziny

Temperatura pracy: od 0 do 40 (celsjusza)

Temperatura przechowywania: od-20 do 60 (celsjusza)

W dolnej części urządzenia jest gwint z 1/4 cala.

Pozwala to na szybkie zamontowanie wspornika, magnesu, podstawki obrotowej T1 lub statywu.

image
image

Kaitian zielony Laser 3D 360

Poziom lasera tryb automatycznego poziomowania: gdy wahadło jest w stanie odblokowanym, instrument będzie samopoziomujący się w granicach 4 stopni, gdy urządzenie będzie używać poza zakresem poziomowania, linie laserowe i główny wskaźnik będą migotać.

Poziom lasera funkcja pochylenia: przełącz na status blokady, naciśnij przycisk D 2 sekundy. Poziom lasera nie migocze pod dowolnym kątem. Aby pracować w tej funkcji pochylenia, do pracy z nim potrzebny jest wspornik z regulacją kąta.

Funkcja odbiornika: w wewnętrznym promieniu roboczym wynosi 10 metrów, jeśli zasięg pracy odbiornika zewnętrznego może wynosić do 50 metrów. Częstotliwość odbiornika zewnętrznego w granicach 4.5 ~ 10 KHZ

Uwagi dotyczące bezpieczeństwa:

Narzędzie pomiarowe wytwarza promieniowanie laserowe klasy 2 zgodnie z IEC 60825-1. Może to prowadzić do oślepiania oczu, nie kieruj wiązki laserowej na osoby lub zwierzęta i nie wpatruj się w bezpośrednią lub odbitą wiązkę laserową samodzielnie. Nie pozwól dzieciom korzystać z lasera bez nadzoru. Nie należy używać urządzenia pomiarowego w środowiskach wybuchowych, w obecności cieczy, gazów lub pyłów.

Dziękujemy za wybranie poziomicy laserowej, lasera krzyżowego KaiTian.

image
image

Samopoziomująca poziomica laserowa

Nadaje się do pracy wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Pomocna do prac na ścianach, sufitach, w pionie poziomie jak i skosach.

Czym jest laser liniowy?

Pod wszystkimi tymi nazwami (laser liniowy, laser krzyżowy) kryją się te same narzędzia - instrumenty pomiarowe, które emitują dwie lub więcej linie laserowe. Lasery liniowe są przeważnie ustawione do siebie pod kątem prostym, tak więc padające na ścianę linie tworzą krzyże z ramionami przecinającymi się pod kątem 90 stopni. Wszystkie lasery krzyżowe w ofercie są narzędziami samopoziomującymi - wyposażonymi w kompensatory magnetyczne, które ustawiają wyświetlane linie dokładnie w pionie i poziomie bez potrzeby ręcznego poziomowania. Laser liniowy jest precyzyjnym narzędziem pomiarowym, który pozwoli w krótkim czasie wykonać wiele prac, jest niezastąpiony przy przy układaniu glazury, malowaniu ścian i tapetowaniu, wieszaniu obrazów, montażu półek i haczyków, wieszaniu szafek czy też montażu oświetlenia.

POLECAMY INNE NARZĘDZIA FIRMY HILDA DEKO CLUBIONA SWAROG

image
image
image

12 linii laser samopoziomujący krzyżowy

Stan Nowy
Model 12
Marka Kaitian
Kolor lasera zielony
Cechy dodatkowe blokowanie wahadła, laser 360°, okulary w zestawie, panel dotykowy, pokrowiec w zestawie, samopoziomowanie, uchwyt w zestawie
Kod produktu 01
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci