• Drukarka 3D QIDI Tech X-One 2

Symbol: 9303765810
1747.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Dostawa ok.5-9 dni
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier 16
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Drukarka 3D QIDI Tech X-One 2

image

Nowa generacja X-One. Fabrycznie zmontowana. Wszystko, co musisz zrobić, to podać filament i wypoziomować podłoże drukarskie.

DRUKARKA 3D z zintegrowaną platformą XY o grubości 6 mm, zapewnia płaskość XY i wytrzymałość platformy, poprawia dokładne pozycjonowanie dyszy i skutecznie poprawia dokładność drukowania. Ruch w osi XY drukarki 3D został zbudowany w oparciu o zaawansowaną technologię, płynny ruch i niskie wibracje, które mogą lepiej zapewnić dokładność. Ulepszona wytłaczarka znacznie zmniejsza ryzyko zatkania i nieprawidłowego wytłaczania. Konstrukcja ekranu dotykowego LCD z przyjaznym dla użytkownika interfejsem, ułatwia obsługę. Dzięki ogrzewaniu łóżka modele drukowania będą dobrze przylegały do łóżka, a wydajność drukowania będzie lepsza. Platforma grzewcza obsługuje drukowanie filamentu ABS, a także filamentu PLA. Drukarka ma profesjonalną płytę główną do drukowania 3D i potężną wydajność, która skutecznie poprawia stabilność urządzenia i wydłuża żywotność drukarki. X-one2 to kompletny zestaw drukarki 3d, prosta operacja rozpakowywania, od rozpakowania do drukowania nie zajmie więcej niż 1 godzinę. Dwuwarstwowy metal z technologią malowania natryskowego sprawia, że drukarka 3d jest wystarczająco mocna, a proces drukowania bardziej stabilny. Platforma ze stopu aluminium obrabiana CNC o grubości 6 mm jest bardziej płaska i nie jest łatwa do odkształcenia. Posiada funkcję grzania, obsługuje drukowanie ABS, filament PLA. 3,5-calowy ekran dotykowy upraszcza obsługę.

W przeciwieństwie do wielu drukarek FDM, Qidi Tech X-ONE 2 ma podgrzewane łóżko drukujące i zamkniętą komorę drukującą, co oznacza, że może niezawodnie drukować przy użyciu materiałów typu ABS. Podgrzewane łóżko ze stopu aluminium ma lepką powierzchnię i metalową podporę, dzięki czemu jest bardziej stabilne i trwałe. Qidi Tech X-ONE 2 ma otwarty system materiałowy. Drukuje z filamentem 1,75 mm i jest kompatybilny z filamentami innych marek, zapewniając szeroki wybór materiałów. Obszar roboczy o wymiarach 5,5 x 5,5 x 5,5 cali (140 x 140 x 140 mm) pozwala drukować prawie wszystko. Drukarką steruje się za pomocą zamontowanego ekranu dotykowego LCD. Duży i przyjazny interfejs jest bardzo przejrzysty i responsywny. Obsługuje wiele języków i używa łatwo rozpoznawalnych ikon. Modele 3D można drukować z komputera za pomocą USB i karty SD. Oprogramowanie drukarki, QIDI Print, oparte jest na znanej krajalnicy Cura. Jest kompatybilny z Windows i Mac OS X. Łatwy w użyciu, współpracuje z modelami 3D w formatach x3g i G-code. Drukarki QIDI są również kompatybilne z innymi programami do drukowania, takimi jak Ulturaaker Cura i Simplify3D. Stylowy wygląd sprawia, że idealnie nadaje się do osobistego majsterkowania i użytku domowego.

image
image
image
image
image
image
image

OGÓLNE DANE TECHNICZNE

Marka: Technologia Qidi

Montaż : zmontowany

Układ mechaniczny : kartezjańska głowica XY

Technologia drukowania: FDM

Producent : Qidi Tech

WŁAŚCIWOŚCI DRUKARKI 3D

Pojemność robocza : 145 x 145 x 145 mm

System podajników : napęd bezpośredni

Głowica drukująca : pojedyncza dysza

Rozmiar dyszy : 0,4 mm

Max. temperatura gorącego końca : 250 ℃

Max. temperatura podgrzewanego łóżka : 110 ℃

Napięcie: 115 V ~ 230 V

Moc: 100 W

Rozdzielczość warstwy: 100 ~ 500 mikronów

Precyzja pozycjonowania: 11 mikronów

Materiał do nadruku: PEI

Rama : aluminium

Poziomowanie łóżka : ręczne

Łączność : karta SD

Odzyskiwanie wydruku : Tak

Czujnik filamentu : Tak

MATERIAŁY

Średnica filamentu : 1,75 mm

Żarnik innej firmy : Tak

Materiały żarnikowe : materiały konsumpcyjne (PLA, ABS, PETG, elastyczne)

OPROGRAMOWANIE

Zalecany krajalnik: Qidi Print, Cura

System operacyjny : Windows, Mac OSX,

Typy plików : STL, OBJ

WYMIARY I WAGA

Wymiary ramy : 380 × 320 × 360 mm

Waga : 19 kg

image
image

Zawartość w pudełku

Drukarka 3D QIDI TECHNOLOGY X-one2

1 rolka filamentu PLA 0,5 kg, losowo wybrany kolor.

Kabel zasilający

Karta SD

Czytnik kart SD

Skrobak

Skrzynka narzędziowa

Rurka prowadząca włókna

Drukarka 3D QIDI Tech X-One 2

Stan Nowy
Kod producenta 01
Producent QIDI TECH
Model X-One 2
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci