• Drukarka 3D QIDI TECH X Maker

Symbol: 9330746296
1997.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Dostawa ok.5-9 dni
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 13
Kurier 16
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Drukarka 3D QIDI TECH X Maker

image

Oprogramowanie edukacyjne ze specjalnym podręcznikiem.

Wbudowana kamera może być monitorowana przez telefon komórkowy, aby sprawdzić sytuację drukowania w czasie rzeczywistym.

Funkcja cyrkulacji powietrza.

Odpowiednia do użytku w szkole i domu.

Obsługuje drukowanie z filamentem PLA, ABS, TPU, PETG, HIPS.

Rozmiar druku: 170 x 150 x 160 mm

Wspierany przez indywidualną usługę QIDI TECH.

Obsługuje system: Windows (7 +), Mac OS X (10.7 +)

Interfejs: Wyjście USB, WIFI - WLAN, LAN

Obsługiwane formaty: STL, OBJ

Podgrzewana platforma robocza

Prędkość druku: > 100 mm/s

Średnica filamentu: 1,75 mm

image
image
image
image
image

X-Maker

Idealna drukarka dla początkujących z wieloma funkcjami!

Zainstalowana kamera

Funkcja WiFi

3,5-calowy ekran dotykowy

Zamknięta przestrzeń

image
image
image

Qidi Tech X-Maker to idealna drukarka dla początkujących i do celów edukacyjnych mająca kilka interesujących funkcji.

Wbudowana kamera. Kamera jest wstępnie zainstalowana w zamkniętej przestrzeni instalacyjnej, co umożliwia oglądanie drukowania 3D za pomocą smartfona w czasie rzeczywistym. Wystarczy wyszukać „iCookyCam” w sklepie z aplikacjami na iOS lub Android i pobrać aplikację za darmo. Płyta budowlana Qidi Tech: magnetyczna, wymienna, elastyczna. Zintegrowana płyta jest niestandardowym dziełem firmy Qidi Tech, dzięki czemu możesz łatwo i bezpiecznie usunąć wydruk. Dzięki specjalnie opracowanej technologii magnetycznej płyta jest nie tylko łatwa do usunięcia, ale także praktyczna do ponownego użycia. Ponadto płyta Qidi Tech jest obustronnie powlekana, aby spełnić niezbędne wymagania dla każdego materiału drukarskiego. Jasna strona jest idealna do ogólnych filamentów, a ciemna strona jest idealna do specjalnych materiałów drukarskich. WiFi. Opuść świat okablowania i ciesz się wygodą połączenia bezprzewodowego.

Idealny dla początkujących, uczniów i studentów. Czuły 3,5-calowy ekran dotykowy umożliwia bardzo łatwą obsługę.

Uczniowie i studenci mogą również w zabawny sposób odkrywać świat drukowania 3D dzięki oprogramowaniu QIDI Education Slicer. Dla nauczycieli dostępne jest oprogramowanie QIDI Print Software, które ma również tryb ekspercki dla zaawansowanych użytkowników. Zaokrąglona rama Qidi Tech X-Maker zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas nauki i nauczania. Oznacza to, że nawet młodsi użytkownicy nie są wykluczeni ze świata drukowania 3D.

Inne funkcje obejmują: Wytłaczarka z bezpośrednim napędem o wysokiej precyzji. Zamknięta przestrzeń instalacyjna. 4-stronny wentylator turbo. Drukowanie punktu przerwania: po prostu kontynuuj drukowanie po awarii zasilania. Podgrzewany stół. Stabilna aluminiowa platforma. Użytkownicy mogą zamontować filament wewnątrz obudowy, aby zapewnić utrzymanie stałej temperatury materiału, co idealnie nadaje się do drukowania z użyciem ABS. Szpule z filamentem można również montować poza obudową Qidi Tech X-Maker, dzięki czemu podawanie filamentu jest płynniejsze podczas korzystania z materiałów takich jak PLA, TPU i PETG. Tryb nowicjusza: dla uczniów ustawienia drukowania są już przygotowane i gotowe do pracy, co pozwala na proste i wygodne drukowanie. Tryb ekspercki: w trybie eksperckim można dostosować ustawienia drukowania i włączyć funkcje specjalne, co pozwala na bardziej niestandardowe przygotowanie drukowania.

POLECAMY INNE MODELE NA POZOSTAŁYCH AUKCJACH

Drukarka 3D QIDI tech X-maker

Stan Nowy
Kod producenta 01
Producent QIDI TECH
Model X Maker
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci